Formacionet: Liverpool – Milan

15 shtator 13:53

Përballje interesante në kuadër të Ligës së Kampionëve do të zhvillohet sonte mes Liverpoolit dhe Milanit.

Skuadra e Liverpoolit në këtë ndeshje do të jetë Harvey Elliott, Neco Williams dhe Roberto Firmino, kurse Milani nuk do të ketë në dispozicion Tiemoue Bakayokon, Rade Kruniçin dhe Zlatan Ibrahimoviçin.

Formacionet e mundshme:

Liverpool (4-3-3): Alisson; Robertson, Van Dijk, Matip, Alexander-Arnold; Thiago, Fabinho, Henderson; Mane, Jota, Salah.

Milan (4-2-3-1): Maignan; Calabria, Tomori, Romagnoli, Hernandez; Tonali, Kessie; Saelemaekers, Diaz, Leao; Giroud.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Salih Mustafa i cili ka lëshuar sallën e gjyqit sot…