Formacionet: Liverpool – Porto

09 prill 2019 | 13:51

Sonte nga ora 21:00 në “Anfield” zhvillohet ndeshja çerekfinale e Ligës së Kampionëve në mes Liverpoolit dhe Portos. As në këtë ndeshje nuk do të jetë titullar futbollisti shqiptar, Xherdan Shaqiri.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryeministri i parë dhe presidenti i Aleancës Kosova e Re…