Formacionet: Roma-Milan

25 shkurt 16:33

Derbi i kësaj xhiro zhvillohet në Seria A sonte në “Olimpico” në mes skuadrës së Romës dhe Milanit.  

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nëse do të kalonte vetëm disa sekonda më vonë, një…