Formacionet: Sevilla-Bayern

03 prill 2018 | 14:34

Ndeshja në mes Sevillës dhe Bayern Munchen zhvillohet sonte nga ora 20:45, në stadiumin “Estadio Ramon Sanchez Pizjuan”.  

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
  Finalistët e sezonit të kaluar në Ligën e Kampionëve,…