Formacionet: United-Chelsea

25 shkurt 12:37

Nga orën 15:05 në “Old Trafford” zhvillohet derbi i Premier Ligës në mes Manchester United dhe Chelseat.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Llapi i Tahir Batatinës do ta zhvillojë ndeshjen ndaj Dritës…