Formacionet: United – PSG

12 shkurt 17:06

Nga ora 21:00 do të zhvillohet edhe superpërballja e Ligës së Kampionëve në mes Manchester United dhe Paris Saint-Germain.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kompanitë e mëdha të telekomunikacionit në Kinë, po përgatiten për…