Formacionin e javës në Premier Ligë, dominojnë Unitedi dhe City

12 gusht 2019 | 14:12

Është zhvilluar java e parë e edicionit të ri në Premier Ligë. Në formacionin e javës dominojnë Manchester United dhe Manchester City.

Unitedi e shkatërroi Chelsean (4-0), kurse City arriti fitore 0-5 ndaj West Ham United.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Kadri Veselin, në…