Foto me kryeministrin dhe gjeneralin

22 korrik 2018 | 13:22

Kryeministri Ramush Haradinaj ka zgjedhur që këtë të diele të relaksohet në njërën nga pishinat në vend.

Haradinaj është parë në një fotografi bashkë me vëllanë, Daut Haradinaj i cili është deputet i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), si dhe anëtarin e Klubit të Prishtinës në Futsall, Fatos Dilin.

Ky i fundit e ka postuar këtë fotografi në llogarinë e vet në “Facebook” me këtë mbishkrim: “Me kryeministrin dhe gjeneralin”.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sot në Gjakovë organizohet kampionati i 68-të i Kosovës i…