Fotografi e familjes së Cristiano Ronaldos për Krishtlindje

20 dhjetor 11:22

Brenda një viti e ka shtuar familjen me katër pjesëtarë dhe Cristiano Ronaldo vendosi që të bënte me ta një kartolinë Krishtlindjeje.

Fotografia është postuar nga e dashura e tij, 22-vjeçarja Georgina Rodriguez. Bukuroshja brune e shoqëroi foton me këto fjalë: “Të krijosh dashuri me ty dhe të jetosh me ty”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pas një viti shkëputjeje nga tregu muzikor, këngëtarja italiane ka…