Fotot e turpshme të VIP-ave që do donin të mos i shihte askush

18 shkurt 13:15

Jemi mësuar t’i shohim gjithnjë të kuruara, elegante dhe me stil. Por nuk ndodh kështu gjithmonë me VIP-at që kanë pushtuar ekranet dhe rrjetet sociale.

Fotot e mëposhtme tregojnë anën ndryshe të Rihanas, Beyonce, Kim Kardashian apo Britney Spears. Foto që me siguri nuk do të donin të ishin në qarkullim.

1. Selena Gomez

2. Sofía Vergara

3. Rihanna

4. Chrissy Teigen

5. Katy Perry

6. Nicki Minaj

7. Miley Cyrus

8. Beyoncé

9. Britney Spears

10. Cara Delevingne

11. Kim Kardashian

12. Jennifer Lawrence

13. Tyra Banks

14. Jennifer Garner

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
George E. Hood, 60 vjeç, është rekordmeni që ka marrë…