Franca – Polonia, publikohen formacionet zyrtare

04 dhjetor 15:18

Franca dhe Polonia do të përballen sot në 1/8 e finales të Kupës së Botës “Katar 2022”.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 16:00, në stadiumin “Al Thumama” në Katar.

Fituesi nga kjo përballje do të sigurojë kalimin për në çerekfinale.

Formacionet zyrtare:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani nuk do ta dekretojë emrin…