Frashër Krasniqi kthehet në Kuvend

28 shkurt 10:53

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Frashër Krasniqi, është kthyer në Kuvend pas ndërprerjes së masës së paraburgimit.

Ai ka qenë i shoqëruar nga deputeti Dardan Molliqaj. Kujtojmë se tre ditë më parë Gjykata e Apelit ua ka ndërprerë masën e paraburgimit Atdhe Arifi, Frashër Krasniqi dhe Egzon Haliti, të cilët do mbrohen në liri.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ende nuk janë siguruar edhe dy vota për të arritur…