FSK-ja vazhdon stërvitjet

01 tetor 10:06

Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj, ka bërë me dije se në Komandën e Doktrinës dhe Stërvitjes, grupi i radhës së nënoficerëve ka përfunduar me sukses të lartë kursin në lidership luftarak, reagim të parë në fushëbetejë dhe shkathtësi në komunikim.

“Ushtarakët tanë stërviten vazhdimisht për të fituar betejën para se të hyjnë në të”, ka shkruar Mehaj në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Banka Botërore ka miratuar ndihmën shtesë prej 530 milionë dollarësh…