Fundjava e nxehtë

03 mars 09:39

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka bërë me dije se gjatë fundjavës do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me intervale me diell.

“Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0-2 gradë celsius. Ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 4-6 gradë celsius”, thuhet në njoftimin e IHMK-së.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Persona të armatosur kanë sulmuar Ambasadën Franceze dhe zyrat e…