Fustani super i shkurtër i zbulon ‘gjithçka’ këngëtares shqiptare

13 gusht 11:15

Anxhelina Hadërgjonaj është shumë aktive me fotografi atraktive në rrjete sociale, me të cilat kujdeset të marrë vëmendjen e ndjekësve, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me një fustan shumë të shkurtër, të bardhë.

Teksa po bënte fotografi në koridoret e hotelit ku po qëndron në Shqipëri, ajo provokoi me këmbët në fustanin e shkurtër.

Fustani i zbulonte shumë asaj dhe bënte që të gjithë të kthejnë sytë nga ajo.

Digjet rrjeti, fustani super i shkurtër i zbulon

Digjet rrjeti, fustani super i shkurtër i zbulon

Digjet rrjeti, fustani super i shkurtër i zbulon

Digjet rrjeti, fustani super i shkurtër i zbulon

Digjet rrjeti, fustani super i shkurtër i zbulon

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Maura Higgins ka treguar asetet nga pushimet në Kretë, kurse…