Ganiu arsyeton veten për eskalimin: Jam rritur duke i parë deputetët e Kosovës duke u rrahur

27 nëntor 2023 | 22:20

Gani Gërmia ka komentuar debatin skandaloz të zhvilluar rreth dy ditë më parë me Lumbardhin.

Ai këtë veprim veprim e ka arsyetuar duke thënë “pse është ai veprim shqetësuese, kur unë jam rritur duke i parë deputetët e Kosovës duke u rrahur”.

“Kam vepruar në afekt, i kam ra tavolinës, mirëpo Lumi më ka provokuar. Kam pasur dhe vazhdoj të kem një respekt për të”, tha ai.

“Po të rrahën në debate politike çdo ditë o Dini. Isha ndi keq nëse e kisha sulmu [Lumbardhin] fizikisht”, u shpreh ndër tjera.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, i ka dorëzuar këngëtares kosovare…