Gashi largohet nga Besa

01 gusht 16:45

Mesfushori i njohur i Besës, Dugagjin Gashi, ka konfirmuar largimin nga skuadra pejane.

Gashi e konfirmoi lajmin në një prononcim për “Olle”, duke shprehur zhgënjimin e tij për gjendjen aktuale.

“Besa po ndërton skuadër me juniorë, e cila nuk ka asnjë mundësi të mbijetojë në Superligë”, ka deklaruar Gashi.

“Jam shumë i kënaqur që kam arritur bashkë me shokë ta rikthejmë Besën në Superligë. Por, tash e tutje nuk jam më pjesë e klubit”, ka shtuar Gashi.

Ai ka theksuar që është në pritje të ofertave serioze. Gashi është një prej mesfushorëve shkatërrues më të mirë në Kosovë që nga paslufta.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nesër do të mbajë mot i nxehtë dhe relativisht i…