Genta dhe Fero së shpejti do të lansojnë këngën e tyre

08 mars 2021 | 11:34

Duke bashkuar forcat për të sjellë një hit, duket se do ta hedhin në treg më shpejt se ç’menduam.

Ishte Usta, i dashuri i Gentës ai i cili përmes një imazhi të publikuar të këngëtares shkroi: “A jeni gati, së shpejti kënga e Gentës dhe Feros”.

Data e publikimit ende nuk është zbuluar , por duket se dyshja do të godasin në shenjë.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Avdullah Hoti mori pjesë në…