Genta Ismajli, e kalltë pas të dashurit të pashëm turk

30 maj 09:12

Genta Ismajli ka disa muaj që ka bërë publike lidhjen e saj të dashurisë. Jeta e saj tanimë po zhvillohet mes Turqisë dhe Zvicrës, vende këto ku i dashuri i saj ka bizneset. Edhe dedikimet për njëri-tjetrin nuk mungojnë. Ja çfarë ka shkruar së fundi këngëtarja për të dashurin: “Të dua shumë jeta ime”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kancelarja gjermane Angela Merkel e ka refuzuar ftesën e presidentit…