Genta me të dashurin shkojnë në Spanjë

20 prill 12:09

Këngëtarja e njohur me prejardhje nga Gjilani, Genta Ismajli, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo ka kohë që e ka zyrtarizuar lidhjen e saj të dashurisë me biznesmenin turk Huseyin Usta.

Duket se çifti janë shumë të dashuruar dhe vazhdimisht vizitojnë vende të ndryshme.

Së fund, ata kanë vendosur që të vizitojnë një nga destinacionet më të veçanta të Spanjës.

Ata kanë udhëtuar për në Barcelonë, ku kanë shijuar çaste të këndshme së bashku duke shijuar pamjet e bukura të këtij qyteti.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Real Madridit, Fiorentino Perez, i ka hedhur poshtë…