Georgina atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Ronaldon në eventin në Madrid

08 qershor 13:02

Georgina Rodriguez dukej po aq magjepsëse si kurrë më parë teksa iu bashkua të dashurit të saj Cristiano Ronaldo në një event të Minerales de Avila në Madrid të mërkurën.

29-vjeçarja shfaqi figurën e saj të formësuar me një mini-fustan lëkure gri, të cilën e përshtati me një palë çizme bezhë deri në gju.

Georgina e kompletoi pamjen e saj me një xhaketë xhins të errët të shtrirë mbi supe, ndërsa kishte edhe një çantë “Birkin”.

Bukuroshja brune i la flokët në një ndarje në mes, të stiluara me një bisht elegant dhe një makijazh të theksuar.

Georgia kompletoi veshjen e saj me një palë vathë verbues diamanti, një gjerdan kryq varëse dhe një përzgjedhje unazash.

Ajo ishte ulur në audiencë ndërsa partneri i saj iu drejtua atyre në një panel.

Cristiano dukej elegant me një xhaketë sportive ngjyrë bezhë, të cilën e veshi mbi një bluzë të thjeshtë të bardhë me një palë vathë të markës së tij.

Në fillim të kësaj jave, Georgina shkoi në Instagram për të ndarë një sërë fotosh nga ditëlindja e 6-të e saj, Mateo dhe Eva Maria.

Georgina dukej mahnitëset ndërsa shkëlqente në një sërë fotosh pranë partnerit të saj 38 vjeç, binjakëve, vajzës së tyre të vogël Bella, 14 muajshe dhe djalit të futbollistit më të madh, Cristiano Jr, 13 vjeç.

Georgina dhe legjenda e futbollit, Cristiano, dukeshin të lumtur teksa festonin ditën e veçantë të binjakëve – të cilët i mirëpritën përmes një nëne surrogate në vitin 2017.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka bërë me dije se…