Gigi Hadidi, dedikim emocionues për të dashurin

16 janar 11:00

“E dua këtë njëri më shumë sesa mund ta shpreh me fjalë dhe jam e inspiruar nga qëllimi i tij për të qenë e për të bërë mirë çdo ditë. Jam krenare që jam krah teje”.

Ka qenë ky dedikimi që supermodeluesja Gigi Hadid, i ka bërë të dashurit të saj në ditën e tij të lindjes. Një dedikim i cili shpreh qartë ndjenjat që Gigi ka ndaj tij.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Fustanet na kursejnë lodhjen e kombinimit poshtë-lart, motivi që është…