Gigi planifikon të blejë një kompleks familjar për fëmijët e ardhshëm

14 prill 12:39

Gigi Hadidi ka zbuluar planet për të blerë një ‘kompleks familjar’ me vëllezërit e motrat e saj kur një ditë të kenë fëmijë.

Modeluesja 23-vjeçare, që ka motër Bellën dhe gjysmëmotrat Alana dhe Marielle, si dhe vëllanë Anwar, ende nuk kanë fëmijë, por e pëlqen idenë për të pasur në të ardhmen.

Familja tashmë ka një fermë që ata shkojnë së bashku për pushime.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtari i famshëm, Chris Brown, ka publikuar këngën e tij…