Gjashtë produkte të Apple që mund t’i shohim në ngjarjen e 13 tetorit

11 tetor 22:44

Apple njoftoi një tjetër ngjarje virtuale, që ndodhi më 13 tetor. Dhe ka ende disa produkte që presim të shohim.

Apple ka njoftuar iPhone-in e saj më të ri vazhdimisht gjatë një ngjarje mediatike në shtator, dhe ky prezantim është mbajtur në shtator që nga iPhone 5 i vitit 2012.

Gjatë ngjarjes Apple në muajin e kaluar, ne kemi marrë modele të reja Apple Watch dhe iPad, por jo iPhone të ri. Kjo nuk erdhi si një befasi e plotë, pasi një vonesë ishte përfolur për muaj të tërë. Tani, Apple po pret një ngjarje të dytë të lansimit virtual më 13 tetor, ku iPhone 12 pritet të bëjë debutimin e tij të vonuar, transmeton “Telegrafi”.

iPhone nuk është azhurnimi i vetëm që mungoi ose lansimi i ri që kemi pritur. Këto janë disa nga gjërat që nuk i pamë në shtator, por që mund (ose mund të mos shfaqen) të shfaqen para fundit të vitit.

Çfarë pritet të shohim në ngjarjen e “Hi Speed” që do të mbahet më 13 tetor nga Apple: 

iPhone 12

AirTags

AirPods Studio

Apple TV

Mac Silicon i ri nga Apple  

HomePod.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Besa Famgas e ka nisur me fitore mbrojtjen e titullit…