Gjendet një mjet shpërthyes në Pejë

18 korrik 11:35

Policia e Kosovës ka bërë me dije se një person ka raportuar se derisa ishte duke rrënuar shtëpinë e tij me një ekskavator ka hasur në një mjet të dyshuar shpërthyes.

Pas këtij njoftimi, njësiti përkatës policor ka siguruar vendin e ngjarjes, derisa njësiti për deminim i FSK-së ka bërë tërheqjen e mjetit në mënyrë të sigurt dhe pa incidente.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka përkujtuar Epopenë e Rahovecit,…