Gjilani – Drita, tri gola në pjesën e parë

29 nëntor 14:23

Tri gola janë shënuar vetëm në pjesën e parë të ndeshjes mes Gjilanit dhe Dritës, e cila përfundoi me rezultat 2-1.

Pas shtatë minutave lojë, Nikaç i kaloi Gjilanin në epërsi 1-0. Në minutën e 26-të, Hamdi Namani realizoi për 1-1. Katër minuta pa përfunduar pjesa e parë e ndeshjes, Gjilani e riktheu epërsinë me golin e Nikaç.

Në ndeshjen tjetër, Feronikeli është duke fituar ndaj Trepça ’89 me rezultat 2-0.

(Epoka e re)

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Florian Marku e ka nisur mjaft mirë karrierën e tij…