Gjykata Speciale fton edhe komandant Hoxhën

13 nëntor 23:49

Gjykata Speciale ka ftuar edhe Samidin Xhezairin, i njohur me emrin e luftës komandant Hoxha për ta intervistuar.

Komandant Hoxha nga Prizreni, është ftuar dje nga Gjykata Speciale, dhe pritet të udhëtojë me 4 dhjetor për intervistë në këtë gjykatë.

Lajmin e kanë bërë të ditur miqtë e komandant Hoxhës përmes disa postimeve në Facebook.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kandidatja për kryeministre nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës,…