Gjykata Speciale fton për intervistim një ish-ushtar të UÇK-së

03 korrik 15:41

Gjykata Speciale ka ftuar për intervistim ish-pjesëtarin e UÇK-së, Afrim Bytyqi.

Lajmin e ka bërë me dije kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Hysni Gucati.

“Sapo u njoftova se është ftuar nga Gjykata Speciale veterani i luftës së UÇK-së, Afrim Bytyqi nga Kishnica”, ka shkruar Gucati në llogarinë e vet në “Facebook”, raporton “Epoka e re”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural (MBPZhR), Besian Mustafa…