Gjyqtari Alban Zejnullahu si Kjaeri, ia shpëton jetën një futbollisti

21 korrik 22:53

Një rast i ngjashëm me atë të futbollistit danez, Christian Erikssen, ndodhi këtë javë në Liga Total.

Fal intervenimit të shpejtë të stafit dhe mbi të gjitha të gjyqtarit, Zejnullahu, u evitua më e keqja.

Reagimi i Zejnullahut ishte i shpejtë dhe efikas duke arritur që futbollistit të Fc 9 Janarit në fushë t’i rikthehej normalitetit, e me pas ai morri tretmanin mjekësor nga personeli i QKUK-Lipjan e tashmë ai është në gjendje të mirë shëndetësore.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shtatë plantacione të mbjella me marihuanë janë zbuluar afër Podgoricës…