Gjyshja që rrëshqet në borë

05 mars 11:50

Stuhia “Bisha nga Lindja” ka sjellë jo vetëm probleme në Irlandë dhe jo të gjithëve i ftohti u sjell dhimbje koke.

Një fotografi ku gjyshja 86-vjeçare rrëshqet në slitë ka bërë xhiron e botës në internet.

Eileen Maguire është një gjyshe mjaft aktive, që luan edhe tenis apo shkon të notojë në pishina.

“Kam nëntë nipër e mbesa me të cilët argëtohem. Thjesht nuk mund të qëndroj brenda në shtëpi”, ka thënë ajo.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Si pasojë e shkrirjes së borës dhe reshjeve të shiut…