Gjysmëfinalet e Kupës: Mitrovica-Kosova (P) dhe Malisheva-Hajvalia

20 prill 14:43

Në selinë e Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK-së), të premten është bërë tërheqja e shortit për gjysmëfinalen e Kupës së Kosovë futboll në konkurrencën e femrave.

Në gjysmëfinale do të takohen: Mitrovica-Kosova (P) dhe Malisheva-Hajvalia. Ndeshjet zhvillohen me sistem vajtje-ardhje, kurse ndeshjet e para janë paraparë të luhen në mesjavën e ardhshme.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale (MPMS) ka lansuar të…