Gjysmëfinalja e Ligës së Kamionëve: Real Madrid vs Bayern Munich, Liverpool vs Roma

13 prill 13:21

Real Madrid do të përballet me Bayern Munich në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve, ndërsa Roma do të përballet me Liverpool.

Ndeshjet e para gjysmëfinale do të zhvillohen më 24 dhe 25 prill, ndërsa ato të kthimit më 1 dhe 2 maj.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komisioni për Arsim, Shkencë, Teknologji, Kulturë, Rini, Sporte, Inovacion dhe…