Gold Ag, Silva Gunbardhi, Buraku e Mera Zymberi kallin atmosferën “n’Kosovë Show” (VIDEO)

28 janar 23:37

Silva Gunbardhi do të vijë për herë të parë këtë javë n’Kosovë Show. Ylli i hitit ‘Të ka lali shpirt’ promovon këngën e saj të fundit ‘Merak’ në bashkëpunim me Defrin.
Këngëtarja në emisionin me Shpëtim Deskun ka kënduar live edhe këngë patriotike.

Por jo vetëm kaq.

Gold Ag dhe Buraku flasin për këngën e tyre të lansuar sonte ndërsa për të reja flet edhe këngëtarja Mera Zymberi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Teknologjia 5G pritet të shfaqet për publikun e gjerë në…