Gomezi e kujdesshme me shëndetin, lë edhe alkoolin

24 maj 11:01

Selena Gomez u rikthye në skenë javën që lamë pas. Gomezi, e cila ka kaluar dy javë në një shtëpi rehabilituese dhe iu nënshtrua transplantimit të veshkës, është duke u treguar tejet e kujdesshme për shëndetin.

Sipas burimeve të afërta me këngëtaren, Selena ka hequr dorë edhe nga alkooli. Ajo ka treguar më parë se kishte probleme me ankthin dhe depresionin.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dy muaj pasi Celine Dion ka anuluar disa spektakle në…