Grabitet një filiale e bankës në Obiliq

16 shtator 13:16

Në rrugën “Hasan Prishtina” në Obiliq tre presona të maskuar dhe të armatosu kanë grabitur dje një filiale të bankës.

Sipas policisë të tre personat pas grabitjes së filialës bankare janë larguar me një veturë në drejtim të panjohur.

“Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin”, është theksuar në njoftimin e policisë.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia e Kosovës ka njoftuar se në fshatin Llapashticë e…