Grabitja në Suharekë: Arrestohen katër të dyshuarit

25 nëntor 2023 | 22:51

Po raportohet ne media se janë arrestuar katër grabitësit e argjendarisë në Suharekë.

Kjo është konfirmuar për Express edhe nga zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi.

“E kemi konfirmue për disa media dhe portale eshte verzion zyrtar”, ka thënë ai.

Të mërkurën një grabitje e armatosur ka ndodhur në një argjendari në Suharekë rreth orës 15:45, ku si pasojë një polic u plagos dhe një tjetër u lëndua gjatë aksionit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në shënim të hapjes së fushatës 16 Ditë të aktivizmit…