Gruaja e Rexhep Selimit e viziton familjen e Jakup Krasniqit

04 nëntor 21:03

Gruaja e Rexhep Selimit dhe njëherësh deputetja e VV’së, Shqipe Mehmeti Selimi e ka vizituar familjen Krasniqi, në dy vjetorin e arrestimit të Jakup Krasniqit.

Mehmeti Selimi në rrjetin social Facebook ka shpërndarë një fotografi me Sevdije Krasniqin, gruan e Jakup Krasniqit dhe dy vajzat e tij.

“Pranë zonjës Sevdije dhe familjes së sajë në dy vjetorin e arrestimit të z.Jakup Krasniqi”, ka shkruah krahas fotograsië, deputetja e VV’së.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendësguvernatori i vendosur nga Rusia i rajonit Kherson të Ukrainës…