“Gruaja është forcë”, Dafina Zeqiri publikon një bisedë me Vjosa Berishën

23 qershor 14:02

Lajmin e hidhur e bëri të ditur bashkëshorti i saj, Fatosi.

Vdekja e saj është humbje e madhe për kinematografinë kosovare dhe artistët kosovar e përkujtuan me fjalë prekëse.

Edhe këngëtarja, Dafina Zeqiri, publikoi një bisedë me të ndjerën ku i kishte thënë se gruaja është forcë dhe të vazhdoj të shkëlqej.

Më poshtë postimi i plotë

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ka përfunduar samiti BE-Ballkani Perëndimor, ku kanë marrë pjesë 27…