“Gruaja më e bukur në botë”/ Tayna pozon përkrah të ëmës (Foto)

06 nëntor 14:02

Reperja e njohur Tayna ka prezantuar së fundmi të ëmën. Ajo ka publikuar në rrjetin social “Instagram” një foto ku shihet përkrah saj, e cila duket padyshim shumë e re në moshë.

“Mami im, gruaja më e bukur në botë”-ka shkruar Tayna krahas fotos, duke treguar kështu adhurimin dhe krenarinë për gruan që e ka sjellë në jetë.

Risjellim në vëmendje se Tayna është rikthyer për fansat me këngën “Sicko”. Duke u dëgjuar edhe jashtë kufijve, “Sicko” u shpërnda para pak ditësh në “Instagram” nga ylli i Real Madrid, Vinicius Junior.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sot në Britaninë e Madhe fillon zyrtarisht fushata zgjedhore, pasi…