Gruaja nga Durrësi sjellë në jetë trinjakë

06 shkurt 16:30

Një lajm i mrekullueshëm ka ardhur nga materniteti “Mbretëresha Geraldinë”. Familja Gashi nga Durrësi është bekuar me trinjakë dhe përmes një foto të postuar në rrjetet sociale, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka ndarë me të gjithë gëzimin e familjes.

Sakaq, ka bërë të ditur se nëna e tyre, Iva ka falënderuar të gjithë stafin për lindjen e shëndosh të bebushave.

“Gëzim i madh për familjen Gashi nga Durrësi, që gëzohen me trinjakë. Nëna e tyre Iva ka veçse fjalë falënderimi e mirënjohje për kujdesin e jashtëzakonshëm të stafit të për lindjen shëndosh e mirë të trinjakëve”, ka shkruar Manastirliu në “Facebook”, krahas fotos së ëmbël.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Turqia i ka dërguar një kërkesë zyrtare NATO-s dhe aleatëve…