Grumbullime të qytetarëve shëtisin në rrugët e qytetit të Prizrenit

16 prill 22:59

Qytetarët në Prizren po vazhdojnë ta respektojnë traditën e shëtitjes në orët e mbrëmjes.

Gazeta Express ka siguruar fotografi ku shihet grumbull i madh i qytetarëve në rrugët dhe sheshet e qytetit të Prizrenit.


Pavarësisht masave anti-Covid, në mbrëmjen e sotme qytetarë të shumtë janë grumbulluar në sheshin kryesor të qytetit të Prizrenit.

Gjithashtu nga ora 22:00 e deri në 5:00 të mëngjesit janë në fuqi masat kufizuese ku qytetarëve iu ndalohet lëvizja.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gazetari Parim Olluri përmes një shkrimi në llogarinë e tij…