Guardiola: Do të ishte një ëndërr që realizohet nëse Silva rinovon kontratën

21 gusht 2023 | 16:13

Trajneri Pep Guardiola shpreson që mesfushori portugez Bernardo Silva të nënshkruajë një kontratë të re me Manchester City.

Kontrata aktuale skadon në vitin 2025, por në gjurmë të 29-vjeçarit janë vënë mjaft skuadra të mëdha në Evropë dhe në Arabi. “Do të ishte një ëndërr që realizohet nëse Bernardo do të rinovojë. Shpresoj shumë që kjo gjë të ndodhë, ashtu sikurse ndodhi me Kyle Walker. Për fat të mirë rinovimi i kontratës së tij ndodhi”, u shpreh Guardiola.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aeroportet kryesore në Zvicër kanë treguar për një rritje të…