Hajnat vjedhin në banesën e familjes Mustafa gjysmë kg stoli ari dhe 7 000 euro

26 mars 08:37

Një fenomen mjaft shqetësues për qytetarët e Kosovës janë bërë vjedhjet e shpeshta nëpër shtëpi, që po shkaktojnë ankth e pasiguri, sidomos kur shtëpitë mbesin pa përkujdesje. Kështu ka ndodhur edhe mbrëmë në banesën e familjes Mustafa në rrugën “Mbretëresha Teutë” në Prishtinë, ku hajnat kanë vjedhur para e gjësende në vlerë prej mijëra euro.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Maqedonia e Veriut ka vendosur që t’i dhurojë Ukrainës 12…