Halsey kritikon “Victoria’s Sercret”

04 dhjetor 11:11

Halsey mendoi se performanca e saj në kuadër të organizimit të “Victoria’s Secret Fashion Show” të vitit 2018 do të jetë gjëja më e mirë e këtij viti. Mirëpo komentet e fundit transfobike ia kanë ndryshuar mendjen.

Këngëtarja u shpreh e dëshpëruar dhe nevrike përmes një shkrimi në “Instagram”. Ajo vlerësoi se ky shou ka mungesë të gjithëpërfshirjes, duke iu referuar transgjinorëve, me të cilët ajo tha se bazohen në stereotipa.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri italian, Giuseppe Conte pritet t’i prezantojë Brukselit një propozim…