Haradinaj emëron edhe një zëvendësministër të radhës

19 dhjetor 2017 | 22:30

Kryeministri Ramush Haradinaj ka emëruar edhe një zëvendësministër të radhës.

Shukri Maxhuni është emëruar zëvendësministër i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural.

“Epoka e re” ka siguruar vendimin e emërimit të Maxhunit në postin e zëvendësministrit.

Maxhuni është profesor në Universitetin  “Ukshin Hoti” në Prizren.

Edhe me ketë emërim, numri i zëvendësministrave shkon gati në 70.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Më pak krip më shumë shëndet. Kripa e Himalajës është…