Haradinaj në Suharekë: Sportistët dëshmuan se janë ambasadorët tanë më të mirë

03 prill 2024 | 17:37

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se sportistët kanë dëshmuar se janë ambasadorët tanë më të mirë.

Ai ka parë nga afër ndeshjen futbollistike mes ekipeve të kësaj ane.

“Sot, me kryetarin e komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, ishim bashkë në ndeshjen futbollistike mes FC Ballkani dhe FC Suhareka. Udhëheqësit e dy klubeve dhe trajnerët i përgëzoj për punën e palodhur”, ka thënë Haradinaj, duke shtuar se “ambasadorët tanë më të mirë dëshmuan të jenë sportistët. Është obligim i ynë t’ua ofrojmë kushtet më të mira”.

Suharekë: Ndeshja mes FC Ballkani dhe FC Suhareka

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ernest Muçi është duke bërë paraqitje të mira me fanellën…