Haradinaj: Pashkët na kujtojnë sakrificën dhe triumfin e jetës mbi vdekjen

04 prill 11:38

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka uruar Ipeshkvin e Kosovës Imzot Dodë Gjergji, shqiptarët katolikë dhe miqtë ndërkombëtarë për gëzuar dhe për Pashkët.

“Pashkët na kujtojnë sakrificën dhe triumfin e jetës mbi vdekjen, vlera me të cilat shqiptarët u mishëruan gjatë historisë”, ka shkruar Haradinaj në llogarinë e vet në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Oda e Afarizmit të Kosovës pas njoftimit përmes mediave rreth…