Haradinaj tregon se kur do të shfuqizohet ligji për lojërat e fatit

22 mars 16:44

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka bërë me dije se në mbledhjen e ardhshme të Qeverisë do të merret vendimi për ndalimin e lojërave të fatit.

“Të nderuar qytetarë, për mbledhjen e ardhshme të Qeverisë, Zyra e Kryeministrit ka përgatitur ligjin, i cili do të shfuqizojë ligjin ekzistues dhe do të ndalojë lojërat e fatit”, ka shkruar Haradinaj në llogarinë e vet në “Facebook”.

/Epoka e re/

No photo description available.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti dhe drejtori i…