Haradinaj: U prehsh në paqe Art!

24 prill 2018 | 18:11

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ngushëlluar familjen Kurti me rastin e ndarjes nga jeta të aktorit, Art Kurti.

“Me dhembje mora lajmin për ndarjen e hershme nga jeta të artistit, mikut dhe kolegut tonë, Art Kurti. Familjes Kurti dhe të afërmve, ngushëllimet më të thella për këtë humbje kaq të madhe e të papritur! U prehsh në paqe Art!”, ka shkruar Haradinaj në llogarinë e vet në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës (ShBA), Donald Trump,…