Hashani, delegat në ndeshjen çerekfinale të Kupës Evropiane

19 mars 2024 | 13:34

Fahredin Hashani ishte delegat i EHF-së në një tjetër ndeshje të nivelit evropian.

Anëtari i Federatës së Hendbollit të Kosovës të dielën mbrëma është kujdesur për mbarëvajtjen e ndeshjes çerekfinale të Kupës Evropiane për hendbolliste mes Gjorche Petrovit dhe Elches.

Ndeshjen në Shkup e fitoi skuadra spanjolle Elche me rezultat 37:18. Hashani ka prezantim të shpeshtë në kupat evropiane në hendboll.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në mesjavë zhvillohet xhiroja e 26-të në Prince Caffe Superligë.…